Skip to content

Naujienos

2021-02-17

Vasario 16- Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Vasario 16-oji-išskirtinė data valstybės istorijoje, liudijanti Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės siekius. Besiruošdami šiai šventei puošėme gr.aplinką trispalviais akcentais,organizavome projektines veiklas apie Lietuvą,gimtąjį Kauną,sostinę Vilnių ir įžymias Lietuvos vietas.
Vasario 15 d.vyko šventinis rytmetys.Priešmokyklinukai rinkosi į salę džiugiai nusiteikę,pasipuošę tautiniais rūbais,simboliais.Šventę pradėjome iškilmingai giedodami Lietuvos himną.Vaikų atliekamos dainelės,eilėraščiai,muzikiniai kūriniai,šokiai buvo skirti šiai prasmingai šventei paminėti.

Užgavėnės

Užgavėnės – žiemos šventė, simbolizuojanti žiemos išvarymą siekiant prisišaukti pavasarį. Šventė žavi liaudiško humoro grožiu ir kūrybingumu. Pagrindiniai šventės simboliai –kaukės, Lašininis ir Kanapinis, Morė.

Šiemet Užgavėnės darželyje kitokios, ne tokios triukšmingos, tačiau pagrindiniai Užgavėnių šventės simboliai, tėvų ir vaikučių kartu kurtos kaukės parodai “Kaukę turiu – žiemą veju” suteikė vaikams džiaugsmo, linksmos bei šventinės nuotaikos.

Žiedelis Lietuvai

Šiandien ypač svarbu visų laisvės , nepriklausomybės , vienybės siekis , todėl mes mokytojai skatiname mūsų vaikus švęsti tokią svarbią mūsų šalies šventę – Lietuvos gimtadienį.

„Zuikučių“, „Žiogelių“, „Žirniukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai, kartu su pedagogais, kūrybiškai pasveikino Lietuvą organizuodami meninį kūrybinį  plenerą lauke –  „Žiedelis Lietuvai“ bei dovanodami sniege išpuršktas gėles.

Kai už lango paspaudžia šaltukas, atkeliauja tikra žiema, tai tinkamiausias metas vykdyti įvairiausius bandymus ir tyrinėjimus, kurie labai papildo ugdomąjį procesą, yra įdomūs vaikams ir teikia daug gerų, džiugių emocijų. Tokia veikla skatina ugdytinius domėtis ir pažinti aplinką, moko ieškoti ir atrasti. Sausio mėnesį darželyje visi vaikučiai kūrė darbelius iš ledo, bei dalyvavo kūrybinių darbelių iš ledo parodoje “Ledinukai paveiksliukai”, kuri mus džiugino įstaigos kiemo teritorijoje.

Privatumo politika © 2021 Kauno lopšelis-darželis Židinėlis. Visos teisės saugomos.

error: Visos teisės priklauso LD Židinėlis
Skip to content