Kovo ir balandžio mėnesiais „Nykštukų“ grupėje vyko projektas „Pasodinom – užauginom!“, kurio metu vaikai patyrė sodinimo ir sėjos nuotykius.

Kiekvieną dieną stebėjo, kaip iš mažų, pačių pasėtų sėklyčių išdygsta pirmieji daigeliai ir kelia savo „nosytes“ į saulės šviesą. Sodinukus prižiūrėjo, laistė ir sužinojo, kad augalams labai reikia saulės šviesos, šilumos, vandens ir mūsų rūpesčio. Mokėmės būti kantrūs, laukėm kada agurkai užaugins žalius, traškius vaisius ir galėsime ragauti.
Ir štai jie užaugo! Tikras džiaugsmas ragauti savo užaugintą derlių! Patyrėme, koks skanus gali būti mūsų pačių užaugintas maistas. Išmokome atpažinti skonius, supratome, iš kur atsiranda daržovės.
Ši patirtis vaikus išmokė rūpintis augalais, juos tyrinėti, būti kantriems ir džiaugtis ne tik savo darbu, bet ir augimo stebuklu.