Balandis – autizmo priėmimo ir supratimo mėnuo, o balandžio 2 dieną minima Pasaulinė autizmo supratimo diena. Šia proga visą savaitę su kiekvienos Kauno lopšelio-darželio „Židinėlis“ grupės vaikučiais jiems suprantama forma buvo kalbama apie autizmą, siekiant plėsti jų supratimą apie autizmą ir skatinti autistiškų asmenų priėmimą 🤗 Pabaigoje kiekviena grupė ant begalybės ženklo užrašė linkėjimus autisitškiems asmenims, taip išreikšdama šiems žmonėms draugiškumą, supratimą bei priėmimą 💙 Dėkojame visiems vaikučiams už nuoširdų dalyvavimą ir darželio mokytojoms už pagalbą realizuojant idėją 🪻

Linkėjimai sugulė į begalybės ženklą ne atsitiktinai… Begalybės ženklas – tai autizmo spektro sutrikimo simbolis.
Begalybės ženklą galite rasti darželio ilgajame koridoriuje. Kviečiame nepraeiti pro šalį, stabtelėti ir pasidžiaugti gausybe gražių bei nuoširdžių linkėjimų ☺️🌻🌞
Veiklą organizavo Kauno lopšelio-darželio „Židinėlis“ psichologė Viktorija, socialinė pedagogė Erika ir meninio ugdymo mokytoja Saulutė.
 Veikla yra „Sveikatą stiprinančios mokyklos“ programos įgyvendinimo dalis.