Kovo mėn.,, Pumpurėlių”, ,,Nykštukų”, ir ,,Žiniukų mokyklėlės” vaikai ir jų tėveliai gamino erdvinius vėjo varpelius iš savarankiškai pasirinktų medžiagų. Išradingai ir savitai sukurti, švelniai skambantys vėjo varpeliai papuošė lauko aikštelės teritoriją. Varpeliai džiugina visus: ir vaikus, ir praeivius.

Kovo 11-ajai paminėti, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija organizavo miesto ir rajono ikimokyklinių įstaigų projektą ,,Meilė Tėvynei mažoj širdelėj“. Šiame projekte jau nebe pirmus metus dalyvauja ir mūsų mažieji dainorėliai. ,,Žiniukų mokyklėlės“ vaikučiai šiais metais ne tik dainavo dainą ,,Mano Lietuva‘‘, bet ir dovanojo piešinį skirtą Tėvynei. Smagu, kad užsimezgusi draugystė su J. Naujalio muzikos gimnazija sėja gražius gerumo ir meilės daigelius vaikučių širdelėse.

2021 m. kovo 10 d. lopšelyje-darželyje ,,Židinėlyje“ vyko Respublikinis ikimokyklinių įstaigų Trikrepšio festivalis, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Festivalyje dalyvavo ,,Voveriukų‘‘ ir ,,Žiniukų mokyklėlės“ ugdytiniai. Šventė prasidėjo Tautiška giesme, daina ir šokiu skirtu Lietuvai. Renginio metu vaikai žaidė judriuosius žaidimus su kamuoliais, dalyvavo estafetėse, rungtyniavo tarpusavyje. Vaikų emocijos ir azartas parodė, kad trikrepšis- tai puikus žaidimas.

2021m. sausio 5- 6d. l/d ,,Židinėlyje“ vyko ,,Trijų Karalių – atsisveikinimo su eglute“ šventė interaktyvioje aplinkoje. ,,Žiniukų mokyklėlės“ ir ,,Voveriukų“ gr. priešmokyklinukai susipažino su Trijų Karalių istorija (pagal Bibliją), apžiūrėjo Karalių atneštas dovanas- auksą, smilkalus ir mirą. Įsiminė Karalių vardus, kad tai - Kasparas, Merkelis ir Baltazaras. Išmoko ir dainavo dainą ,,Trys Karaliai per pasaulį eina, neša džiaugsmą, laimę“. Su Trijų Karalių švente baigiasi ir Kalėdinis laikotarpis, todėl vaikai sugrįžę į savo grupes nupuošė eglutes.

Sausio 13-oji Lietuvai reiškia išsaugotą laisvę ir apgintą nepriklausomybę, reiškia visų mūsų pareigą net sunkiausiomis akimirkomis būti kartu ir gyventi dėl Lietuvos. Minint 30-ąsias metines, įstaigos languose sužibo žvakelės, darželio kieme "pražydo" Neužmirštuolių pieva , primenanti kodėl jau 30 metų esame laisvi

Kai už lango paspaudžia šaltukas, atkeliauja tikra žiema, tai tinkamiausias metas vykdyti įvairiausius bandymus ir tyrinėjimus, kurie labai papildo ugdomąjį procesą, yra įdomūs vaikams ir teikia daug gerų, džiugių emocijų. Tokia veikla skatina ugdytinius domėtis ir pažinti aplinką, moko ieškoti ir atrasti. Sausio mėnesį darželyje visi vaikučiai kūrė darbelius iš ledo, bei dalyvavo kūrybinių darbelių iš ledo parodoje “Ledinukai paveiksliukai”, kuri mus džiugino įstaigos kiemo teritorijoje.

Sausio 28d. įvyko lopšelio grupių pramoga „Žiemos džiaugsmai“. Smagi, energinga mankštelė sušildė raumenukus ir pakvietė keliauti į žiemos karalystę. Vaikai džiaugėsi sniegu, krintančiomis snaigėmis, važinėjosi rogutėmis, statė sniego pilis, kasė takelius bei labirintus. Mažieji purškė ant sniego spalvotu vandeniu, dažė senius besmegenius teptukais, baltas sniego apklotas nusidažė ryškiomis spalvomis, vaikai patyrė daug teigiamų emocijų. Mažyliai išbandė įvairias pramogas, pajautė žiemos džiaugsmus, nuotaikas ir juos išreiškė meninėmis priemonėmis. Natūralus sąlytis su gamta padėjo stiprinti vaikų sveikatą.