Didžiuojamės ir sveikiname „Smalsučių“ grupės ugdytinę Beatričę Šiugždinytę, tapusią Tarptautinio piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ laureate. Ačiū tėveliams, kurie pasidalino džiugiomis šventės akimirkomis.