2026 metų kovo 26 dieną Kauno lopšelio-darželio ,,Židinėlis” „Zuikučių“ grupės ugdytiniai dalyvavo edukacinėje veikloje ,,Matau-girdžiu-užuodžiu-liečiu: atpažįstu ir suprantu” 👀👂👃🖐😄Veikos metu vaikučiai lavino sensorinį (regos, klausos, uoslės, lytėjimo) suvokimą, stiprino emocijų atpažinimo gebėjimus ir ugdė gebėjimą sieti pojūčius su emocinėmis patirtimis 🧐 Dėkojame visiems vaikučiams už aktyvų dalyvavimą ir įsitraukimą 😊

Veiklą vykdė Kauno lopšelio-darželio ,,Židinėlis” psichologė Viktorija ir socialinė pedagogė Erika.
Užsiėmimas yra ,,Sveikatą stiprinančios mokyklos” projekto įgyvendinimo dalis.