Šių metų kovo 26 dieną lopšelio-darželio „Židinėlis” socialinė pedagogė Erika ir psichologė Viktorija „Voveriukų“ grupėje organizavo užsiėmimą „Draugystės voratinklis“. Užsiėmimo metu vaikučiai ugdė tarpusavio supratimo, bendradarbiavimo ir problemų sprendimo įgūdžius, mokėsi laikytis žaidimo taisyklių. 🤝 Mažais žingsneliais judame tikslo link, kad vaikučiai stiprindami savikontrolę bei kantrybę taptų draugiška komanda.
Dėkojame vaikučiams už aktyvų įsitraukimą į šią kelionę ✈️ 🌻
Užsiėmimas yra ,,Sveikatą stiprinančios mokyklos” programos įgyvendinimo dalis.