Kauno lopšelio-darželio „Židinėlis“ bendruomenė šiltai ir kūrybingai paminėjo artėjančias šv. Velykas, susibūrusi į margučių marginimo veiklą. Vaikai, pedagogai ir tėveliai drauge leido laiką kupiną spalvų, juoko ir bendrystės.

Kūrybinio proceso metu mažos rankytės su dideliu kruopštumu margino kiaušinius, eksperimentavo su raštais, spalvomis ir įvairiomis technikomis. Ši veikla ne tik puoselėjo lietuviškas tradicijas, bet ir skatino vaikų kūrybiškumą, bendravimą bei džiaugsmą kuriant kartu.
Džiaugiamės prasmingai praleistu laiku ir nuoširdžiai dėkojame visai bendruomenei už įsitraukimą, šypsenas bei šiltą šventinę nuotaiką. Linkime visiems gražių, spalvingų ir jaukių šv. Velykų! 🐣🌷