Balandžio 7-osios rytas darželyje buvo kupinas šurmulio, juoko ir pavasariškos nuotaikos – čia vyko Vaikučių Velykėlės. Mažuosius pasitiko linksmi kiškiai, pakvietė visus į jaukią pavasario šventę. Vaikai susitikę su Velykų bobute, kartu rideno margučius, žaidė, budino žemę ir leidosi į smagias paslaptingų velykinių staigmenų paieškas.

Nors dangų dengė debesys, kieme netrūko šilumos, vaikų šypsenų ir geros nuotaikos.