2026 metų kovo 19 dieną Kauno lopšelio – darželio „Židinėlis” „Žiogelių” grupėje vyko prevencinė edukacija „Aš svarbus, tu svarbus“🤝 Veiklos metu vaikus aplankė netikėti svečiai – „Karalienė Teisė“ ir „Riteris Pareiga“ 👸🫅 Vaikučiai mokėsi, kad kiekviena teisė turi savo pareigą, o jų laikymasis padeda kurti saugią ir draugišką bendruomenę. Vaikai dalyvavo aktyvioje veikloje – ieškojo teisių ir pareigų porų, aiškinosi jų ryšį. Veiklą karūnavo teisės į vardą ir pareigos kitą kviesti vardu, nepravardžiuoti, užtvirtinimas. Vaikai pasipuošė savo kūrybos karūnomis ant kurios kiekvienas užrašė savo vardą.
Dėkojame visiems vaikučiams už aktyvų dalyvavimą ir nuoširdumą 🤗
Edukaciją vedė darželio psichologė Viktorija. Užsiėmimas yra „Sveikatą stiprinančios mokyklos” programos įgyvendinimo dalis.