2026m. kovo 23 dieną  „Zuikučių“, „Pelėdžiukų“, „Žiogelių“ ir „Žirniukų“ grupių vaikai paminėjo Pasaulinę Žemės dieną dalyvaudami STEAM veikloje „Mano Žemės žemėlapis“.
Veiklos metu vaikai susipažino su mūsų planeta – apžiūrėjo gaublį, įvairius žemėlapius, aiškinosi, kur gyvename mes, kalbėjosi apie žemynus, vandenynus, gamtos įvairovę ir jos svarbą žmogui.
Didžiausias džiaugsmas vaikų laukė kūrybinėje veiklos dalyje lauke. Ant plėvelės jie kūrė savo „Žemės žemėlapį“ – spalvino planetą, vėliau savo darbą puošė gamtine medžiaga: šakelėmis, lapeliais, akmenėliais bei gėlėmis. 🌸🌿
Ši STEAM veikla skatino vaikų pažinimo džiaugsmą, kūrybiškumą, bendradarbiavimą, lavino sensorinius pojūčius ir ugdė atsakomybės jausmą už mus supančią aplinką.
Mažais žingsneliais mokomės mylėti, saugoti ir gerbti mūsų namus – Žemę. 💚🌎