Balandžio 13 – 17 dienomis „Žiogelių“ grupėje vyko smagus ir naudingas projektas „Dantukai sveiki – šypsenėlė plati!”.

Vaikai visos savaitės metu mokėsi taisyklingai valytis dantukus, aiškinosi, koks maistas yra sveikas dantukams, o koks jiems kenkia. Didelio susidomėjimo sulaukė bandymas su baltu kiaušiniu, padėjęs geriau suprasti, kaip svarbu rūpintis dantų sveikata.
Mažieji aktyviai atliko kūrybines užduotėles, žaidė odontologus, žiūrėjo edukacinius filmukus, diskutavo bei draugams pristatė namų darbus apie dantukus.
Projektą vainikavo puiki nuotaika, naujos žinios ir visiems įteikti diplomai! 🏅😊
Auginame sveikus įpročius nuo mažų dienų!