Mūsų darželio ugdytiniai aktyviai dalyvavo Kauno mieste vykusiame kūrybinių darbų konkurse–parodoje „Bjaurusis ančiukas“, skirtoje Šiaurės šalių dienoms paminėti. Šis konkursas subūrė jaunuosius kūrėjus iš įvairių ugdymo įstaigų, kviesdamas vaikus atskleisti savo vaizduotę, kūrybiškumą ir meninius gebėjimus.

Didžiuojamės galėdami pasidžiaugti puikiais mūsų mažųjų pasiekimais – iš 36 laureatų net 7 mūsų darželio ugdytiniai. Tai reikšmingas įvertinimas, liudijantis vaikų kūrybiškumą, pastangas ir drąsą saviraiškai.
Parodai pateikti darbai išsiskyrė spalvingumu, originaliomis idėjomis bei savitu požiūriu į gerai žinomą pasaką „Bjaurusis ančiukas“.
Nuoširdžiai sveikiname laureatus ir visus dalyvius – kiekvienas jų yra kūrėjas, kuriuo galime didžiuotis!