Šių metų balandžio 9 dieną Kauno lopšelio-darželio „Židinėlis“ „Nykštukų“ grupės ugdytiniai dalyvavo edukacinėje veikloje „Matau-girdžiu-užuodžiu-liečiu: atpažįstu ir suprantu“ 👀👂👃🖐😄Veikos metu vaikučiai lavino sensorinį (regos, klausos, uoslės, lytėjimo) suvokimą, stiprino emocijų atpažinimo gebėjimus ir ugdė gebėjimą sieti pojūčius su emocinėmis patirtimis 🧐 Dėkojame visiems vaikučiams už aktyvų bei nuoširdų dalyvavimą ir įsitraukimą, mokytojai Astai už pagalbą veiklos metu 😊

Veiklą vykdė Kauno lopšelio-darželio „Židinėlis“ psichologė Viktorija ir socialinė pedagogė Erika. Užsiėmimas yra „Sveikatą stiprinančios mokyklos“ projekto įgyvendinimo dalis.