Saulėtą balandžio 8-osios rytą „Rudnosiukų” ir „Kodėlčiukų” grupių ugdytiniai dalyvavo Velykiniame rytmetyje „Margučių pieva“. 🐰 Šventės metu vaikai rideno margučius, stebėjo bei aptarė jų judėjimą, patyrė džiugių emocijų. Taip pat visi kartu kūrė bendrą darbelį – margino didelį margutį, ugdydami kūrybiškumą ir bendradarbiavimo įgūdžius.

Rytmetis suteikė vaikams galimybę susipažinti su Velykų tradicijomis, patirti bendrystės džiaugsmą ir prasmingai praleisti laiką kartu. 💗🐥